Rozwijamy i optymalizujemy biznes eksperta wg ©Formuły 4 Korków do Celu.

Na czym polega sukces naszej metody? Na kompleksowej realizacji każdej, istotnej w procesie rozwoju biznesu eksperckiego potrzeby oraz na prostocie z jaką rozwiązujemy "zawiłe" aspekty digital marketingu i promocji w sieci. Unikalna metoda rozwoju eksperta wg ©Formuły 4 Kroków Do Celu przyniesie Ci to, co do tej pory otrzymywałeś zaledwie połowicznie. A mianowicie - pewność, że osiągniesz swój cel. Czytelny i miarodajny harmonogram działań, który stanowi drogowskaz naszej współpracy na każdym etapie pozwoli Ci nie tylko zobaczyć swój przyszły sukces ale i uwierzyć w niego. a co za tym idzie - skutecznie go realizować. A my Ci w tym pomagamy. Zdejmując z Twojej głowy wszystkie kwestie obsługi procesu realizacji celów - uwalniamy Ci czas na to, byś mógł poświęcić go na swój merytoryczny rozwój. Co dzięki temu zyskujesz?
Zaczynasz realizować cele
Nie w 50%, nie w 70% - tylko w 100%. Stosując się do zasad ©Formuły sam zaczynasz się dziwić, jak to możliwe, że cele których daty do tej pory przesuwałeś w kalendarzu na "potem" raptem są już odhaczone. Już po pierwszych 3 miesiącach współpracy z nami cieszysz się kompletem narzędzi do marketingu sieciowego na najwyższym poziomie a w kolejnym kwartale odkrywasz kulisy tego - jak realizuje się kampanie mailingowe z konwersją pond 30% w pierwszym dniu jej prowadzenia, czy jak generuje się aktywny ruch na stronie kancelarii gdzie odwiedzający spędza ponad 3 minuty śledząc dokładnie każde najnowsze wpisy.
Odczuwasz realne korzyści ze stosowania @Formuły 4 Kroków Do Celu
Pracując na otrzymanych od LiT narzędziach - razem z nami - realizujesz zadania w 4 kluczowych obszarach rozwoju swojej kancelarii jednocześnie i to stanowi sekret Twojego sukcesu oraz sukcesu ©Formuły. Współpracując z Tobą - przez cały rok - realizujemy zaplanowane działania marketingowe generując tym samym dla Twojej kancelarii korzyści takie jak: zwiększone zasięgi, lepsza konwersja z kampanii, zwiększona przewaga konkurencyjna, czy wzmocniony wizerunek eksperta. To nie "odkrywanie Ameryki" ale systematyczna praca Twoja i naszego zespołu, nasza gruntowna wiedza z zakresu zarządzania i marketingu oraz nasze kreatywne podejście do promocji Twojej marki.

STRATEGIA MARKETINGOWA

SOCIAL & MEDIA & CONTENT PLAN

3 X CONVERSION

MARKETING AUTOMATION SYSTEMS

Inni o TYM mówią a my pokazujemy Ci jak TO zrealizować

Na ilu szkoleniach kompetencyjnych już byłeś? A ile z pozyskanej wiedzy udało Ci się potem zastosować w materię zarządzania sobą, projektami, kancelarią? Na 3 zapytanych przez nas Klientów żaden nie udzielił pozytywnej odpowiedzi. Co to oznacza? Efekty nawet najlepszego szkolenia będą zawsze krótkotrwałe, jeżeli nowo otrzymaną wiedzę zaczynasz implementować w "stare schematy" zarządzania lub zachowania. Przyczyną braku pożądanych skutków planowanej zmiany jest także brak jakichkolwiek narzędzi do monitoringu wdrażanych rozwiązań a przede wszystkim - działania wyosobnione bez należytej, wzajemnej integracji. W końcu - nie widząc efektów - zniechęcasz się i zaczynasz wątpić w sens planowanych do osiągnięcia celów. Dzięki ©Formule otrzymujesz opracowane przez nas narzędzia, które w połączeniu z innowacyjnym sposobem budowania efektywnej strategii Twojej kancelarii, dedykowanymi systemami kontroli efektów zapewnią Ci nieustanną świadomość czynionych postępów a co za tym idzie - pożądany skutek.
procent mniej porzuceń po wejściu na stronę www
procent większa konwersja z prowadzonych kampanii
procent wzrostu liczby nowych subskrybentów z tytułu personalizowanych treści
procent oszczędności w kancelarii dzięki automatyzacji

Przeczytaj Case Study Kancelarii Adwokackiej Piłat&Partnerzy, która w 2019 rozpoczęła rozwój wg ©Formuły 4 Kroków

Pobierz unikalny Case Study, który pokaże Ci, jaką drogę pokonał jeden z naszych klientów. To wyjątkowa okazja, byś za zgodą kancelarii dowiedział się jakie działania wykonuje i jakie efekty osiąga